„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wprowadzenie nowych usług na rynek i utworzenie dla siebie miejsca pracy poprzez podjęcie działalności gospodarczej w zakresie świadczenia usług turystycznych współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19: "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: utworzenie miejsca pracy.

SPŁYWY KAJAKOWE

Każdy, kto chce uciec od zgiełku miasta i codziennych obowiązków, powinien wybrać się na kajaki. Województwo mazowieckie poprzecinane jest licznymi rzekami, z których Pilica i Radomka należą do najpiękniejszych. Nie można zapomnieć również o Wiśle. Zapilcze jest zatem stworzone do turystyki kajakowej. To tu można odnaleźć ciszę i spokój, wewnętrzną równowagę i harmonię. Malownicze zakątki cieszą oczy, pozwalają nabrać energii. Obserwacja przyrody z perspektywy kajaka jest niezapomnianym przeżyciem.

Nasza wypożyczalnia kajaków to wysokiej jakości sprzęt i gotowość do służenia radą. Proponujemy kilka tras spływów kajakowych, w zależności od oczekiwań i możliwości uczestników.

Ceny uzależnione są od długości trasy, ilości osób i indywidualnych preferencji klientów.

instagram