„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wprowadzenie nowych usług na rynek i utworzenie dla siebie miejsca pracy poprzez podjęcie działalności gospodarczej w zakresie świadczenia usług turystycznych współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19: "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: utworzenie miejsca pracy.

PILICA

Pilica to jedna z najpiękniejszych polskich rzek. Jej dolny bieg przecina południowe Mazowsze, by wić się pośród łąk i lasów. W pobliżu brzegów można zaobserwować wiele gatunków ptaków. Urok Pilicy z pewnością doceni każdy kajakarz – zarówno początkujący, jak i doświadczony. Rzeka oferuje wiele możliwości…

Wszystkie trasy ustalamy indywidualnie, ale dla naszych klientów przygotowaliśmy kilka gotowych propozycji.

Osobom rozpoczynającym przygodę z kajakarstwem proponujemy odcinki:

1) Przybyszew – Turno k. Białobrzegów (11 km)
2) Budy Michałowskie – Warka (17 km)
3) Górki – Turno k. Białobrzegów (19 km)

nieco wytrwalszym zaś:

1) Tomczyce – Turno k. Białobrzegów (25 km)
2) Turno k. Białobrzegów – Warka (27 km).

Jeśli spływ ma się zakończyć w Turnie k. Białobrzegów, wtedy polecamy obiekty naszego Partnera – Ośrodka Edukacyjno-Charytatywnego Diecezji Radomskiej EMAUS. Wówczas punktem zbiórki jest znajdujący się tam parking. Ośrodek EMAUS może się pochwalić nie tylko piękną lokalizacją, ale również doskonałym dojazdem – znajduje się tuż nad brzegiem Pilicy, nieopodal trasy S7 i węzła Białobrzegi-Południe. Dysponuje bazą noclegową i – co istotne dla wszystkich tych, którzy po zakończeniu spływu chcieliby jeszcze spędzić nieco czasu razem – odpowiednio przygotowanym miejscem na ognisko.

instagram