SPŁYWY KAJAKOWE

PILICA
RADOMKA
INNE RZEKI

WYCIECZKI ROWEROWE

WYBIERZ TRASĘ
LUB
UŁÓŻ JA SAM

a

O NAS

Niespełna 70 km na południe od Warszawy znajduje się Zapilcze – miejsce, które każdy ciekawy świata powinien odwiedzić przynajmniej raz. Jest to idealna baza dla szukających kontaktu z przyrodą i przeszłością w sposób aktywny – na kajakach i rowerach. To właśnie z myślą o nich powstało Biuro Turystki Aktywnej ODKRYJ ZAPILCZE! Piękne miejsca na Mazowszu? My je znamy!

Pomysł na firmę zrodził się z fascynacji przyrodą i dziejami tej najbardziej wysuniętej na południe części Mazowsza, wyznaczonej przez Pilicę, Radomkę i Wisłę. W znacznej mierze pokryta jest ona lasami Puszczy Stromieckiej i… setkami nieutartych ścieżek.

Zajmujemy się wypożyczaniem kajaków oraz rowerów dla klientów indywidualnych i grup zorganizowanych. Przekazujemy również historię Zapilcza i mamy wiele na ten temat do powiedzenia. Spływy kajakowe Pilicą i Radomką oraz wycieczki rowerowe po południowym Mazowszu są tym, co daje nam radość. Chętnie doradzamy i dobieramy trasy według możliwości oraz oczekiwań turystów.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Do zobaczenia na kajakowym i rowerowym szlaku!

[nk_awb awb_type=”image” awb_image=”73″ awb_image_size=”full” awb_image_background_size=”cover” awb_image_background_position=”50% 50%” awb_parallax=”scroll-opacity” awb_parallax_speed=”0.5″ awb_mouse_parallax=”true” awb_mouse_parallax_size=”100″ awb_mouse_parallax_speed=”10000″]

Your Content Here

Your Content Here

Your Content Here

Your Content Here

 

[/nk_awb]

KAROL KUCHARSKI

Regionalista, historyk, muzealnik, pasjonat wycieczek rowerowych i spływów kajakowych, właściciel Biura Turystyki Aktywnej ODKRYJ ZAPILCZE. Piękno i bogata historia regionu stały się dla niego źródłem inspiracji do założenia firmy.

PARTNERZY