„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wprowadzenie nowych usług na rynek i utworzenie dla siebie miejsca pracy poprzez podjęcie działalności gospodarczej w zakresie świadczenia usług turystycznych współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19: "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: utworzenie miejsca pracy.

WYCIECZKI ROWEROWE

Zapilcze to jeden z najpiękniejszych i wciąż mało znanych obszarów Mazowsza. Urok przyrody i inspirująca historia to dwa główne atuty tych terenów. Aby się o tym przekonać, warto wybrać się na wycieczkę rowerową. Południowe Mazowsze – Zapilcze – to nie tylko oznakowane szlaki. To również intrygujące zakątki, o których często nie można przeczytać w przewodnikach. I właśnie takie trasy rowerowe stanowią specjalność naszej firmy.

Zachęcamy do kontaktu i wypożyczenia naszego sprzętu. Z nami turystyka rowerowa jest pełna pozytywnych wrażeń.

W rowerowej wycieczce może uczestniczyć przewodnik, który powiedzie wybraną trasą i opowie o historii miejsc napotkanych na szlaku. Wyprawę można zwieńczyć ogniskiem. Będzie to znakomity pomysł na zakończenie przyjemnie spędzonego dnia.

Ceny uzależnione są od ilości osób i indywidualnych oczekiwań klientów.

instagram